Líbání

18. února 2009 v 15:15 | Linda a Nela

1.Start
Než se do něj/ní pustíš, lehce si olízni rty, aby byly malinko vlhké.
2.Přiblížení
Není nic úžsnějšího a romantičtějšího než líbání se zavřenýma očima. A víš proč? To je jednoduché! Když nevidíš, dotyky vnímáš mnohem víc než normálně.
3.První dotyk
Když se tvůj kluk/tvoje holka poprvé dotkne tvých rtů, pootevři o něco víc pusu než předtím a uvolni se. Jen žádný stres! Nakloňte oba hlavu trošku doprava, jinak by mohl nastat ,,nosní konflikt"! A do toho!
4.Laskání
Teď sevři rty jeho horní a spodní ret, jako bys je chtěl/a malinko vsát. Ale jen letmo! Po pár vteřinách se od něj/ní zase vzdal a podívej se mu/jí do očí. To opakuj znovu a znovu!
5.Líbání
A je to tady! Otevři pusu, jako bys v ní měl/a jahodu, a tvůj kluk/tvoje holka to po tobě zopakuje. Když jsou vaše rty úplně u sebe, vysuň svůj jazyk tak, aby se špičkou jemně dotýkal jeho/jí.
6.Hra s jazykem č.1
Tady je důležité říct, že to, co vidíš na obrázku, se odehrává ve vašich ústech a je to jen pro tvoji dokonalou představu. Normálně to taklhe není vidět.
7.Hra s jazykem č.2
Přejížděj jeho/její špičku jazyka tím svým a sam/a ucítíš, jak se vaše jemné dotyky stávají čím dál víc odvážnější. Půjde to samo, neboj! A věř tomu, že vás to bude bavit čím dál tím víc!
8.Hra s jazykem č.3
Jestli se na to cítíš, můžeš zvolit vášnivější způsob líbání. Obkruž pomalu svým jazykem ten jeho/její a po chvilce to můžeš trochu zrychlit. Pokračujte tak dlouho, dokud vás to bude bavit!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama