Duben 2009

Aktual

29. dubna 2009 v 15:42 | L+N
Ahoj,
vidím že se to tu nehlo, tak píšeme aspoň pár slov. Nevím, kdy se LusS vrátí, ale pokud na ni máte icq, zeptej se jí. Já na icq dlouho nebyla. Nemám vůbec čas skoro ani na vlastní blog. Ale nechci,aby LusS tenhle blog rušila, přece jen užho má necelých 8 měsíců a byla by to škoda to všechno zrušit JEN kliknutím na odkaz. Pokud se to tu nehne, zase se ozveme. Bajko.

7 měsíců

13. dubna 2009 v 11:30 | L+N

7 měsíců tohoto blogu...


Co Luss plánuje...

11. dubna 2009 v 11:29 | L+N
S Luss jsem si psala na ICQ...říkala, že nemá čas, kvůli škole a k tomu všemu má zákaz na počítač, ale bude se snažit sem něco dát. V rezepsaných článkách jsem našla nějaké fotky na fotoromán. Hned jsem se ji na to ptala a FOTOROMÁN opravdu plánuje. Nestihla vám to oznámit, tak vám to píšu já. Tenhle blog se třeba zase rozjede na plno, protože půl roku není zanedbatelný a tenhle blog už 13.4. oslaví 7 měsíců své existence...
Tak zas někdy... Mějte se...
L+N

Zpět

11. dubna 2009 v 11:26 | L+N
Čauky holky,
koukám, že se to tu nehlo, tak píšu aspoŇ nějaký ty kecy. Nevím, kdy se tu Luss objeví...ale snad brzy. Jinak za ni děkuju SBčkům ,které poctivě chodí na Luss blog, ale ona bohužel nejspíš nemá čas a my (L+N) máme taky svá SBčka tak se nezlobte...v dalším článků vám napíšu, co Luss plánuje..